مقالات

ایجاد شده توسط : zahiroddini-e در 1394/10/30 9:15:16

دبیر دبیران شورایاری منطقه سه خواستار شد
افزودن باغ 12 هزار متری نوری به سرانه فضای سبز منطقه
دبیر دبیران شورایاری منطقه سه خواستار تملک و حفظ باغ نوری به وسعت 12 هزار متر مربع در محدوده پاسداران و افزودن آن به سرانه فضای سبز عمومی و پارکینگ منطقه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورایاران، فاطمه سوری در جریان دویست‌وبیست‌وهشتمین جلسه شورای شهر تهران ضمن ارائه گزارشی از ویژگی‌های منطقه 3 تهران به کمبودهای جدی این منطقه در حوزه پارکینگ طبقاتی اشاره کرد و گفت: برای این منظور شهرداری باید برنامه ویژه‌ای پیاده کند.

وی در ادامه خواستار تقویت مجموعه‌های اجتماعی و فرهنگی نظیر مساجد و سراهای محله در جهت بهبود فرهنگ شهروندی و سلامت اجتماعی شد و افزود: هرچه در این حوزه سرمایه‌گذاری کنیم از بزهکاری کاسته خواهد شد.

سوری افزود: منطقه 3 با داشتن مساجد فعال می‌تواند با تقویت برنامه‌های مسجد محور به مدیریت شهری در تغییر سبک زندگی کمک شایانی کند.

دبیر شورایاری منطقه 3 با بیان اینکه این منطقه بیش از میزان فعلی کشش جمعیت ندارد به وجود بافت‌های فرسوده در ده ونک اشاره کرد و گفت: این معضل با اهتمام مدیریت شهری و همکاری شهروندان باید برطرف شود.

وی با بیان اینکه در گذشته شهرداری در تمام سرای محلات پرسنل یگان حفاظت خود را مستقر می‌کرد، گفت: این درحالی است که یک شبه تصمیم گرفتند حضور نگهبان‌ها را منتفی اعلام کنند و اکنون ساختمان سراها نگهبانی از طرف شهرداری ندارند و رها شده هستند.

سوری خواستار پیش بینی تعرفه فضاهای فرهنگی و اجتماعی به جای تعرفه تجاری برای سراهای محله شد.


print

rating
  نظرات