مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1398/12/26 9:42:47

مجید فراهانی
روز شهردار

 پیام عضو شورای شهر تهران به مناسبت روز شهردار

در تقویم رسمی کشورمان بیست و پنجم اسفند ماه سالروز شهادت سردار سرافراز و نام آور شهید مهدی باکری به عنوان "روز شهردار" نام گذاری شده است؛ تا شهرداران منتخب شوراهای اسلامی شهرهای ایران عزیز با الگو قرار دادن این شهید سرافراز به ویژه دوران خدمتگذاری ایشان در کسوت شهردار در مسیر خدمت به مردم گام بردارند.

این روزها که شهرها و زندگی شهروندان با بروز و شیوع ویروس کرونا نیازمند به حضور مسئولانه و اقدام به موقع را دارد،کارکرد و نقش مجموعه مدیریت شهری در مقابله با این ویروس که با  ضدعفونی مراکز و اماکن عمومی، وسایل حمل و نقل از یک سو ‌و توجه به وضعیت کلی تامین نیازمندی های مردم با استفاده از ظرفیت بازارها و میادین میوه و تره بار پر رنگ تر از همیشه نمایان شده است.

اکنون نقش و وظیفه خطیر شهرداران نواحی،مناطق و به ویژه شهردار محترم تهران در مسیر صیانت از "حق حیات" و حفظ "سلامت شهروندان"غیرقابل انکار است.

اینجانب به عنوان نماینده مردم شریف تهران در شورای اسلامی شهر تهران ضمن تبریک روز شهردار به شهردار محترم تهران، شهرداران محترم مناطق و نواحی از تلاش و زحمات طاقت فرسای شهرداران، کارکنان ، کارگران و آتشنشانان خدوم شهرداری تهران و اقدامات قابل توجه این عزیزان "برای زندگی" در مقابله با شیوع این بیماری تقدیر و تشکر می نمایم‌.

امیدوارم در سایه عنایات پروردگار مهربان و توجهات ائمه اطهار(ع) با تلاش مسئولانه شما عزیزان زمینه مقابله موثر و سریع با شیوع این بیماری فراهم گردد.

 

خدایا چنان کن سرانجام کار

تو خشنود باشی و مارستگار

 

مجید فراهانی

 

عضو و رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهرانprint
rating
  نظرات