مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1398/12/24 9:31:28

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران مطرح کرد؛
سبقت شهرداری از دولت در مقابله با کرونا
نژاد بهرام گفت: شهرداری تهران در مقابله با کرونا با سرعت نور حرکت کرد و از دولت نیز جلو زد.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران زهرا نژاد بهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح عملکرد مدیریت شهری برای کنترل شیوع ویروس کرونا در پایتخت گفت: پس از تشکیل ستاد بحران مقابله با کرونا، در این جلسه هرگونه تصمیمی گرفته شود برای مقابله با شیوع کرونا مدیریت شهری موظف است آن را انجام دهد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران افزود: شهرداری تهران پس از اعلام ورود کرونا به استان قم درخواست تشکیل ستاد بحران می‌کند و می توان گفت شهرداری یکی از پیشگامان در مقابله با ویروس کرونا بود و من به شدت از عملکرد مدیریت شهری در مقابله با کرونا دفاع می‌کنم.

نژاد بهرام با اشاره به اقدام مدیریت شهری برای ضد عفونی ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: شهرداری با تمام ظرفیت موجود به ضد عفونی ناوگان حمل و نقل عمومی خود (مترو و اتوبوس) اقدام می‌کند و در مراکز عمومی ماسک و مواد ضد عفونی کننده قرار داده است.

او بیان کرد: تولید ماسک به حداکثر رسیده است، اما باز هم کمبود آن در جامعه حس می‌شود و شما تصور کنید برای ۱۱۰ هزار پرسنل و پیمانکاران شهرداری تامین اقلام بهداشتی در این شرایط چه کار دشواری است که شهرداری تهران ان را انجام داده است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران  تصریح کرد: شهرداری در مقابله با ویروس کرونا با سرعت نور در حال حرکت است و روزانه جلسه‌های ویژه مقابله با کرونا در دفتر شهردار تهران برگزار می‌شود و باید گفت شهرداری در مقابله با ویروس کرونا از دولت نیز جلوتر است.print
rating
  نظرات