مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1398/8/28 14:39:35

محمد سالاری بعد از استماع سخنان معاون رییس جمهور مطرح کرد؛ 17-177
مدیریت شهری از طرح های تحقق پذیر استقبال می کند/ دغدغه سازی اشتراک گذاری اطلاعات در مدیریت شهری از سوی دستگاه های دولتی باید شکل گیرد
رییس کمیسیون شهر سازی و معماری شورا گفت: بعد از گذشت سالها هنوز بیشتر دستگاه های دولتی اهتمامی در به اشتراک گذاری اطلاعات در مدیریت شهری ندارند در حالی که این امر می تواند در اتخاذ تصمیمات و سیاست گذاری ها بسیار راهگشا باشد.

 به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محمد سالاری در یکصد هفتاد و هفتمین جلسه شورا و پس از سخنان سورنا ستاری معاون علم و فناوری رییس جمهور در صحن شورا گفت: آقای ستاری در تاریخ کشور ما موضوع نوآوری و همگام سازی ظرفیت ها را نهادینه کرد و جای سپاس از مجموعه تلاش های ایشان وجود دارد.

وی ادامه داد: پیشنهاد های آقای ستاری بهتر است بومی سازی شود و در حوزه ماموریت های شهری  تبدیل به پروپوزالها و طرح های قابل تحقق شود و این طرح ها بر اساس کمیته ویژه ای که ریاست شورا دستور تشکیل آن را خواهند داد پیگیری شود.

سالاری افزود: این زمینه در شورا و شهرداری وجود دارد و این استقبال صورت می گیرد مشروط بر اینکه طرح ها تحقق پذیر باشد.

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا همچنین در ادامه سخنان خود خاطر نشان ساخت: شهرداری تهران برای اولین بار در کشور های همسایه، مرکز رصد خانه شهر تهران را ایجاد کرده تا تجمیع دیتا ها صورت گیرد که این کار در راستای سیاست گذاری ها بسیار حایز اهمیت است اما متاسفانه بعد از گذشت سالیان سال بیشتر سازمان ها دولتی اهتمامی در اشتراک گذری اطلاعات ندارند. لذا توقع از شما این است این  دغدغه سازی در نهاد های دولتی ایجاد شود.print
rating
  نظرات