مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1398/7/9 12:8:8

زهرا صدر اعظم نوری تاکید کرد:6-168
ضرورت ارائه گزارش درباره مطالبات شهرداری از دولت
  رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از شهرداری تهران خواست که درباره میزان مطالبات شهرداری از دولت گزارشی به صحن شورا ارائه دهد.


 

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در جریان بررسی طرح الزام شهرداری تهران به پیگیری از دولت برای تخصیص ردیف بودجه برنامه پنج ساله ششم توسعه کشور به منظور تعمیم خدمات رایگان حمل و نقل عمومی و مراکز فرهنگی عمومی به جانبازان زیر ۲۵درصد و همه رزمندگان، آزادگان، همسران و فرزندان آنان، گفت: پیشنهاد می دهم شهرداری تهران برای تنویر افکار عمومی گزارشی درباره مطالبات از دولت در حوزه بافت فرسوده٬ یارانه بلیط تاکسی و اتوبوس و سایر خدماتی که به شهروندان خارج از وظایف مدیریت شهری داده شده است ارائه دهد.

 

او ادامه داد: این شورا به دلیل شفافیت و شجاعت های فراوان، در جلوگیری از تخلفات، شاهد سنگ اندازی های زیادی بود و نسبت های ناروای زیادی به او داده شد.

 

نوری تاکید کرد: جا دارد در جهت شفافیت و گزارش به مردم، میزان مطالبات از دولت و خدماتی که از سوی شورا به جانبازان و ایثارگران عزیز داده شده، به صحن شورا ارائه شود.print
rating
  نظرات