مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1396/8/7 14:58:32

آرش میلانی خطاب به رییس سازمان محیط زیست مطرح کرد:14-17
هزینه جایگزینی موتور های برقی در بودجه سال 97 دولت دیده شود
عضو کیمسیون سلامت و محیط زیست شورا گفت: در تبصره 2 ماده 8 قانون هوای پاک آمده تسهیلات ارزان قیمت با کارمزد 4 درصد و دوره بازپرداخت 10 ساله برای جایگزینی موتور های برقی به جای موتور سیکلت های کاربراتوری در نظر گرفته شود این امر در بودجه سال 97 دولت دیده شود.

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران آرش میلانی در هفدهمین جلسه شورا پس از سخنان رییس سازمان محیط زیست گفت: شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در پنجمین دوره یاریگر سازمان محیط زیست و پیگیری کننده تکالیف خاص و یا مشترک میان شهرداری تهران و سازمان حفاظت محیط زیست خواهد بود.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود با درایتی که در سازمان حفاظت محیط زیست وجود دارد و با برنامه ریزی مشخص بر روی بندهای قانون هوای پاک شاهد اجرایی شدن آنها باشیم.
میلانی گفت: لازم است که گزارش سالانه‌ای نسبت به عملکرد این سازمان درباره وظایف قبل از شروع فصول آلودگی ارائه شود تا ما نیز موانع موجود را بشناسیم و بتوانیم بررسی‌ها و تصمیم‌گیری‌های مناسب‌تری داشته باشیم.

وی بیان کرد: بی تردید ساز و کارهای تامین منابع مالی برای اجرای قانون هوای پاک در دستور کار قرار گرفته است، نیاز است که در خصوص تبصره ۲ ماده ۸ قانون هوای پاک و اجرایی شدن آن در بودجه سالانه ردیفی برای جایگزینی موتورهای برقی که در آن پرداخت تسهیلات با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت ۱۰ ساله وجود دارد در نظر گرفته شود.


print

rating
  نظرات