مقالات

ایجاد شده توسط : roshanaei-r در 1396/7/25 15:16:51

در صحن شورا مطرح شد:6-14
تشکر رییس شورا از نشست مطبوعاتی شهردار تهران / میر لوحی: رویکرد صدا و سیما در ارتباط با مدیریت شهری انتقاد برانگیز است
سید محمود میر لوحی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت : در حالی که نشست مطبوعاتی شهردار تهران تیتر یک تمامی مطبوعات و شبکه های مجازی بود صدا و سیما اعتقادی به پوشش این مهم نداشت . این در حالی است که مدیران قبلی شهرداری در سازمان صدا و سیما تشک پهن کرده بودند.

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران در چهاردهمین جلسه شورا با اشاره به نشست مطبوعاتی روز گذشته شهردار تهران تشکر خود را از نشست مطبوعاتی شهردار تهران ابراز داشت و گفت : موضوعاتی را که شهردار تهران بیان داشتند جای تقدیر دارد.

افشین حبیب زاده نیز گفت : بنده نیز به نوبه خودم از مصاحبه مطبوعاتی شهردار تهران در روز گذشته تشکر می‌کنم که به موضوعات مختلفی اشاره داشتند.

در ادامه جلسه محمود میر لوحی محمود میرلوحی نیز گفت : دوستان عنایت دارند که براساس ماده 71 قانون در موارد مختلف و متعدد در بحث نظارت شورا در امور بهداشت، سینماها و اماکن عمومی با همکاری مسئولان مربوطه تاکید ویژه‌ای دارد.

وی اضافه کرد: خوشحال هستیم شورای پنجم به عنوان یک سازمان شیشه‌ای فعالیت خود را آغاز کرد و شاهد حضور جمع خبرنگاران فعال در شورا هستیم.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: متاسفانه رویکرد رسانه ملی در این دوره از مدیریت شهری تغییر پیدا کرده است که از رئیس شورا درخواست می‌شود این موضوع را پیگیری و حتی دعوتی از آقای علی‌عسگری رئیس سازمان صداوسیما به شورا داشته باشد.

میرلوحی با اشاره به انتشار اخبار شورا در رسانه‌ها و فضای مجازی تصریح کرد: خوشبختانه اخبار شورا در بخش‌های مختلف اشاره شده به صورت گسترده پخش می‌شود و این جای تقدیر و تشکر دارد اما رویکرد رسانه ملی در این زمینه قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: در روز گذشته نیز شهردار تهران مصاحبه‌ای را در بخش‌های مختلف و مسائل کارشناسی،‌ درآمدها، نیروی انسانی، عوارض و همچنین ارتباطات دولت و شهرداری مطرح کرد و در حالی که تیتر یک اکثر مطبوعات و شبکه های مجازی به این مهم اختصاص داشت متاسفانه در این بخش نیز رویکرد رسانه ملی به گونه‌ای بود که این اخبار منتشر نشد.


print

rating
  نظرات