مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1396/7/18 14:49:46

آرش میلانی خواستار شد: 7-12
دستگاههای دخیل گزارش اقدامات خود در خصوص ساماندهی موتورهای دیزلی را ارائه کنند
عضو شورای اسلامی شهر تهران خواستار ارائه گزارش دستگاههای دخیل از اقدامات خود در خصوص ساماندهی موتورهای دیزلی شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، آرش حسینی میلانی، عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به قرار گرفتن در آستانه فصول سرد سال گفت: همه ساله با آغاز فصل سرما حجم آلودگی هوا افزایش یافته و در نتیجه آن موضوع مورد توجه قرار گرفته و تعهداتی برای کاهش وضعیت آلودگی شهر داده می شود.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در مصوبه تیرماه سال گذشته این تعهدات در دولت متبلور شد و بر اساس آن تکالیف هر یک از وزارتخانه ها و دستگاههای دخیل مشخص شد.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: برخی از این تکالیف با قید زمان مشخص شده بود و عموما این زمان یک ساله بود که به اتمام رسیده است.

میلانی ادامه داد: یکی از نکات مهم در این مصوبه ساماندهی موتورهای دیزلی بود که متاسفانه گزارش دقیق و جامعی در خصوص آن ارائه نشده است و از هیئت رئیسه شورای شهر تهران می خواهم تا ترتیبی اتخاذ کنند که دستگاهها و وزارتخانه ها گزارشی از اقدامات خود در خصوص اجرایی شدن مصوبه ارائه کنند.


در پایان این تذکر، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران خواستار ارائه کتبی تذکر به هیئت رئیسه شد و از آرش میلانی خواست تا در تذکر خود بر ضرورت گنجانده شدن دو موضوع موتور سیکلت های کاربراتوری و تجهیز حمل و نقل عمومی شهر تهران برای افزایش ظرفیت ناوگان شد.


print

rating
  نظرات