مقالات

ایجاد شده توسط : roshanaei-r در 1396/7/15 12:48:26

رییس شورای اسلامی شهر تهران در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ بیان داشت ؛
ضرورت توسعه همکاری مدیریت شهری و نیروی انتظامی در راستای حل چالش های اجتماعی تهران
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت : همکاری نیروی انتظامی و مدیریت شهری می تواند در جهت حل چالش های اجتماعی شهر تهران مثمر ثمر باشد و از اینرو شورای پنجم آمادگی خود در جهت همکاری هر چه بیشتر در این زمینه را اعلام می کند .

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران در دیدار با سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و نیز سردار مهماندار رییس پلیس راهور تهران بزرگ به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی بر ضرورت همکاری هر چه بیشتر نیروی انتظامی و مدیریت شهری تاکید کرد .

هاشمی گفت: امروز تهران با چالش های متعددی به ویژه در حوزه اجتماعی دست به گریبان است که حل این موضوعات جز با همکاری نهادهایی نظیر نیروی انتظامی ، بهزیستی و نیز سایر نهاد های مسئول با شهرداری تهران میسر نخواهد بود .

وی افزود : مشکلاتی مثل ترافیک و یا آسیب های اجتماعی چالش های فرا بخشی هستند که در سایه همکاری همه جانبه از سوی نهاد های مسئول مرتفع خواهد شد.

هاشمی تصریح کرد: در این زمینه شورای اسلامی شهر تهران آمادگی هر گونه همکاری در این زمینه را خواهد داشت .

رییس شورای اسلامی شهر تهران همچنین هفته نیروی انتظامی را به تمام پرسنل زحمت کش این یگان تبریک گفت و خاطر نشان ساخت : به یقین امنیت و آرامشی که در شهر حکمفرماست مرهون زحمات این عزیزان است که برای خدمت گزاری به مردم شهر شب و روز نمی شناسند و خود را وقف خدمت گزاری به مردم کرده اند. این ایام بر شما عزیزان مبارک باشد و به یقین مردم شهر تهران نیز قدر دان زحمات جان برکفان نیروی انتظامی خواهند بود .


print

rating
  نظرات