مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1396/7/15 9:13:1

خداکرمی در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد:
بازدید از دکه‌های غذایی در خیابان ۳۰ تیر/برخورد با متخلفان
عضو کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: بحث فعالیت دکه‌های غذایی در خیابان سی تیر درشورای بررسی خواهد شد و در صورتی که اخبار مبنی بر غیر بهداشتی بودن غذاها و همچنین امنیت خیابان صحت داشته تصمیم جدی برای این خیابان گرفته خواهد شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران  ناهید خداکرمی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به فعالیت با دکه‌های غذایی فروشی‌های در خیابان سی تیر گفت: در این زمینه انتقاداتی وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.


وی تصریح کرد: این دکه‌ها از سال گذشته فعالیت خود را در خیابان سی تیر آغاز کرده‌اند که هر روز به تعداد آنها در خیابان سی تیر افزوده شده است که البته باید بر این موضوع نظارت شود.

خداکرمی ادامه داد: یکی از مواردی که باید به طور جدی و مستمر کنترل شود مباحث بهداشتی و سلامت اغذیه در این منطقه است که البته این موضوع باید از طریق دانشگاه علوم پزشکی تهران پیگیری شود.

عضو کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران بیان کرد: به زودی بازدیدی را از خیابان اشاره شده خواهیم داشت و در صورت هر گونه تخلف با مسئولان مربوطه برخورد خواهد شد.

وی اضافه کرد: کمیسیون سلامت هفته آینده موضوع خیابان سی تیر را در دستور کاری خود قرار داد و از مسئولان مربوطه نیز دعوت می‌شود در جلسه حضور پیدا کنند.

print
rating
  نظرات