مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1396/7/2 14:44:51

افشین حبیب زاده خواستار شد: 6-8
ارائه گزارش کامل مراودات مالی شهرداری در سالهای قبل/ ممنوعیت صدور هولوگرام ها اقدامی مناسب از سوی شهرداری بود
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: نباید تنها به تعیین تکلیف مراوادت فی مابین شهرداری و کارگزاریها اکتفا کرد بلکه باید گزارش کاملی از لیست املاک واگذاری شده، مبلغ چکهای واگذاری شده و مبالغ تسویه شده پیمانکاران شهرداری از سوی شرکت های کارگزاری تهیه و به آن رسیدگی شود.

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران افشین حبیب زاده در هشتمین جلسه شورا با اشاره به موضوع ممنوعیت صدور هولوگرام ها از سوی شهردار تهران گفت: پیرو بخشنامه صادره توسط شهردار محترم در خصوص ممنوعیت صدور هولوگرام و شفافیت در این خصوص و جلوگیری از پرداخت نقدی مودیان به شیوه پشت باجه و تعیین تکلیف مراودات فی مابین شهرداری ها و کارگزاری ها، جا دارد از سرعت عمل شهردار تهران در این اقدام تشکر کرد.

وی ادامه داد: به عقیده من این امر بخش قابل توجهی از مسائل مالی شهرداری را در خود مستتر دارد و لذا در این موضوع تنها نباید به تعیین تکلیف مراودات فی مابین شهرداری و کارگزاری ها اکتفا کنیم.

حبیب زاده در ادامه افزود: من درخواست ارائه گزارش کامل از این مراودات در سالهای گذشته را دارم و از رییس محترم شورا می خواهم طبق ماده 73 قانون این تذکر را به اطلاع شهردار محترم برسانند.

حبیب زاده همچنین گفت: باید تاکید کرد که در این گزارش لیست کامل املاک واگذار شده به شرکت های کارگزاری از سوی شهرداری تهران، مبلغ چک های واگذار شده به شرکت های کارگزاری به تفکیک شرکت ها، تسویه شده با پیمانکاران شهرداری از سوی شرکت های کارگزاری و نحوه آن به تفکیک نوع تهاتر قید شود.

در ادامه جلسه محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: از کمیسیون برنامه و بودجه می‌خواهم که در خصوص موضوع هولوگرام‌ها و ابعاد آن، گزارشی مبسوط ارائه کرده و تنها منتظر گزارش شهرداری نباشند.


print

rating
  نظرات