مقالات

ایجاد شده توسط : roshanaei-r در 1396/7/1 10:36:36

حق شناس در مراسم زنگ مهر مطرح کرد:
شهروند خوب از نظر دانش آموزان چه کسی است
 رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با حضور در  دبیرستان دخترانه متانت منطقه 17 تهران، رنگ آغاز سال تحصیلی را نواخت .

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای شهر تهران ، محمدجواد حق شناس همزمان با اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید با حضور در دبیرستان دخترانه متانت منطقه 17 تهران، سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان تبریک گفت و افزود: کشور به امید شما نشسته تا چرج تولید و دانش را به نتیجه برساند.

وی با بیان اینکه امسال این روز با دو اتفاق مهم، همراه شده است، عنوان کرد: آغاز دهه محرم که يادآور شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین است؛ همه ما را به یاد رشادت ها و شجاعت ها و انسانیت انداخته است.

حق شناس با تاکید بر اينکه تلاش برای رسیدن به حقیقت این روزها را بزرگ می شماریم، گفت: برای تمام ایرانیان بزرگ شمرده می شود.

وی يادآورده شد: امروز یادآور روزی است که کشور مورد حمله دشمن قرار گرفت.

وی با بیان خاطره ای از دوران دفاع مقدس و شکستن دیوار صوتی در تهران اظهار کرد: از 31 شهریور 59 جنگ آغاز و هشت سال کشور ما را درگیر سخت ترین روزهای خود کرد.

وی تقدیم چند هزار شهید و میلیاردها خسارت را نتیجه جنگی دانست که به ما تحمیل شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش همچنین خطاب به دانش آموزان عنوان کرد: قدم های استوارتان برای حرکت در مسیر درست برای رسیدن به آینده روشن جزو اهداف است.

وی ابراز امیدواری کرد همانگونه دانش آموز خوبی هستید، انسان خوبی باشید و به عنوان یک فعال اجتماعی برای شهر تلاش کرده و شهروند خوبی برای شهر باشید.

وی با طرح سوال "شهروند خوب از نظر شما چه وظایفی دارد" از دانش آموزان خواست بطور مکتوب به این سوال پاسخ داده و بهترین نوشته جایزه کسب کند.

دبیرستان نمونه دولتی متانت منطقه 17 شهر تهران 308 دانش آموز دارد.


print

rating
  نظرات