مقالات

ایجاد شده توسط : roshanaei-r در 1396/6/7 13:56:57

ابراهیم امینی مطرح کرد؛2-3
امیدواریم همگرایی دولت ملی و محلی تحقق یابد /تسریع در امضای حکم شهردار جای تقدیر داشت
نایب رییس شورا ی اسلامی تهران،گفت : در سالیان گذشته جای خالی همگرایی بین دولت ملی و محلی احساس می شد و امیدواریم در این دوره که با رای قاطع مردم هم دولت ملی و هم دولت محلی ایجاد شده است این مهم تحقق یابد .

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی تهران ، ابراهیم امینی که در ابتدای سومین جلسه شورا عهده دار ریاست جلسه بود، گفت : در آغاز سال دوره پنجم شورای اسلامی شهر هستیم که با عنایت الهی، انسجام اعضا و همکاری مسوولان در سومین روز کاری حکم شهردار تهران که به اتفاق آرای اعضا اتخاذ شده بود، امضا شد.

وی افزود: از وزیر کشور، وزیر اطلاعات و همه مسوولانی که در تسریع حکم شهردار نقش داشتند قدردانی می‌کنیم چراکه در مقایسه با شهرداران سابق که حدود چند ماهی صدور حکم آنها به طول انجامید، بحمدالله در این دوره در کوتاه‌ترین زمان ممکن این کار انجام شد.

نایب رییس شورای شهر تهران ادامه داد: دوران سرپرستی جناب آقای سلیمی بسیار کوتاه بود که تصور می‌کنم یکی از کوتاه‌ترین دوران مدیریت در دنیا باشد که شاید باید به عنوان یک رکورد در گینس به ثبت برساند.

امینی ابراز امیدواری کرد: شهردار تهران در سریع‌ترین زمان ممکن همکاران خود را انتخاب کند و با تلاش شبانه‌روزی بتواند مسئولیت خود را به پیش ببرد.

امینی در ادامه به سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) اشاره کرد و این روز را به همه مسلمانان تسلیت گفت .

امینی همچنین در ادامه درگذشت ابراهیم یزدی از یاران نزدیک امام (ره) را نیز یاد آور شد .

امینی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به حضور شهردار در جلسات دولت اشاره کرد و گفت : امیدواریم این امر اتفاق بیافتد تا شاهد تحقق همگرایی بین دولت ملی و محلی باشیم .

وی افزود : در سالیان گذشته جای خالی همگرایی بین دولت ملی و محلی احساس می شد و امیدواریم در این دوره که با رای قاطع مردم هم دولت ملی و هم دولت محلی ایجاد شده است این مهم تحقق یابد .


print

rating
  نظرات