مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1396/6/1 19:46:19

پس از تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران صورت گرفت: 5
آیین میثاق اعضای شورای شهر تهران با آرمانهای امام راحل
اعضای شورای شهر تهران در نخستین روز کاری برای تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل با مترو به زیارت مرقد امام خمینی (ره) رفتند.

به گزارش ادراه کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران پس از پایان مراسم تحلیف پنجمین دوره شورا و انتخاب شهردار، ۲۱ عضو شورای تهران، ری و تجریش و محمدعلی نجفی شهردار تهران برای تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل به مرقد حضرت امام رفتند و دیداری با حجت الاسلام سید حسن خمینی نیز داشتند.

محسن هاشمی- رییس شورای اسلامی شهر تهران در آئین میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) گفت: شورای شهر تهران، ری و تجریش به عنوان شورایی پیش فعال، جلسات خود را به صورت غیر رسمی شروع کرده بود و امروز در نخستین جلسه رسمی توانست هیئت رئیسه و شهردار تهران را انتخاب کند.

همچنین نجفی، شهردار تهران در این آئین گفت: کار برای تهران خدمت و عبادت است و امیدواریم در کنار ٦٣ هزار نفر پرسنل شهرداری بتوانیم بهترین خدمت را به شهروندان ارائه کنیم.

حجت الاسلام و المسلمين سيد حسن خمينى در آئين ميثاق اعضاى شوراى شهر تهران با آرمانهاى امام راحل (ره) اظهار داشت: نبايد گرد هيچ تخلف مالى بر چهره شورا و شهردارى بنشيند.

حجت الاسلام سید حسن خمینی در ادامه اظهار داشت: این مجموعه پتانسیل بزرگی به دنبال دارد و آن هم اعتماد مردم است. در هیچ دوره ای چنین اعتمادی قوی و یکدست سابقه نداشته که این اعتماد هم مسئولیت می آورد و هم می توان با این امید که در دل مردم ایجاد شده شهری سالم تر و بهتری را اداره کنیم.

وی با بیان اینکه باید قدردان مردم باشیم و هرچه داریم در خدمت به آنها باید گفت: باید از این سرمایه اجتماعی استفاده کرد.

حجت الاسلام سید حسن خمینی با تبریک به اعضای شورا برای انتخاب نجفی به عنوان شهردار گفت: این انتخاب بسیار شایسته است و مطمئن هستم که تهران شاهد روزهای خوبی خواهد بود.

وی با اشاره به چالش های پایتخت گفت: باید با راه کارهایی که وجود دارد به سمت حل و فصل ارزان تر مشکلات برویم.

حجت الاسلام سید حسن خمینی افزود: از مدیران قبلی و قالیباف نیز به نیکی یاد می کنیم اما هر نقطه آغاز، یک حرکت رو به جلو است.

سید حسن خمینی به مدیران جدید شهر تهران تأکید کرد: نسبت به تخلفات مالی در شهرداری با حساسیت بسیار بالا برخورد کنید. نباید گرد هیچ تخلفی به شهرداری بنشیند، هر کس نقدی در این زمینه دارد باید به روشنی پاسخش را بدهید و این سرمایه سنگین که اعتماد مردم است را نباید دستخوش حرکت های نابخردانه کنید.


print

rating
  نظرات