مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1396/3/19 9:57:31

در دستور کار منتخبین شورای پنجم قرار گرفت:
تهیه گزارش جامع از وضعیت شهر و مدیریت شهری با هدف ارائه به شهروندان
منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با هدف بررسی وضعیت شهر و ارائه آن به شهروندان تهرانی کمیسیون های تخصصی ششگانه را به صورت موقتی تشکیل دادند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران در جلسه‌ای که با حضور اعضای منتخب پنجمین شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش و هیات رییسۀ سنی این شورا تشکیل شد، یکی از اولویت‌های کاری اعضای شورا، تا زمان آغاز رسمی کارشان در مرداد ماه 1396، ارایه گزارشی جامع، از وضعیت شهر و مدیریت شهری تعیین شد. هدف از این تلاش، ارائۀ گزارش وضع موجود مدیریت شهری، در زمان آغاز به کار شورای پنجم، به شهروندان محترم عنوان شد.
در ادامۀ این نشست، اعضای منتخب با هدف تقسیم کار برای ارایه گزارش مذکور در گروه‌های کاری، اقدام به تشکیل کمیسیون‌های شش‌گانۀ موجود در شورای شهر تهران کردند. گفتنی است این تقسیم‌بندی صرفا بر اساس علاقه‌مندی اعضا در حوزه مربوطه صورت گرفته است. همچنین این عضویت ها موقتی بوده و با اتمام کار ویژۀ ارایۀ گزارش پایان خواهد یافت.
بر این اساس، عضویت موقتی اعضا در گروه‌های کاری منطبق با کمیسیون‌های شش گانه شورای اسلامی شهر تهران به شرح زیر است:
کمیسیون برنامه و بودجه: خانم آروین و آقایان الویری، رسولی، فراهانی و میرلوحی
کمیسیون عمران و حمل و نقل و ترافیک: خانم امانی و آقایان حبیب‌زاده، علیخانی، هاشمی
کمیسیون فرهنگی – اجتماعی: خانم فخاری و آقایان خلیل آبادی، حق‌شناس، مسجد جامعی
کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری: خانم‌ها خداکرمی و صدراعظم نوری و آقای میلانی
کمیسیون معماری و شهرسازی: خانم نژادبهرام و آقایان اعطا و سالاری
کمیسیون نظارت و حقوقی: آقایان امینی و نظری به همراه 5 عضو دیگر که هریک، نماینده یکی از کمیسیون‌ها در کمیسیون حقوقی و نظارت خواهند بود و متعاقبا از سوی کارگروه‌های مربوطه به کمیسیون حقوقی و نظارت معرفی خواهند شد.

*****عکس از آرشیوprint
rating
  نظرات