مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1396/3/16 14:55:20

احمد مسجد جامعی بیان کرد: 7-350
شهدای 15 خرداد در سیده ملک خاتون فراموش شده اند/ تشکیل کمیسیون های موقت شورای پنجم
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در راستای استفاده از ظرفیت و تجربیات شورای چهارم و انتقال اطلاعات، ۶ کمیسیون موقت در شورای پنجم تشکیل شده است .

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران احمد مسجد جامعی در سیصد و پنجاهمین جلسه شورا ضمن تقدیر از تلاش شهرداری در برگزاری مراسم 14 و 15 خرداد اظهار داشت: شهرداری اقدامات خوبی در بازسازی و بهسازی مسیر زوار انجام داده است و فضاهای زیبایی در یادواره 15 خرداد و همینطور مسیر زوار امام خمینی(ره) ساخته شده است.

وی افزود: بعضی از شهدای 15 خرداد در مقبره سیده ملک خاتون به خاک سپرده شده‌اند که تقریباً فراموش شده‌اند و لازم است توجه ویژه ای به این عزیزان شود .

مسجد جامعی با بیان اینکه سال گذشته در ماه رمضان از منزل پدری شهید تندگویان بازدید کرده و قرار شد که شهرداری منطقه 12 آنجا را خریداری و به خانه موزه تبدیل کند که با وجود زحماتی که انجام شد اما به نتیجه نرسید، گفت: منزل پدری شهید تندگویان باید حفظ شود و پیشنهاد می‌شود خرید این خانه را در دستور کار قرار دهیم.

احمد مسجد جامعی همچنین در ارتباط با حضور اعضای شورای پنجم در شورای فعلی بیان داشت: جلسات مختلف با اعضای شورای پنجم شهر تهران برگزار شده است و هفته پیش رئیس شورای چهارم جلسه‌ای با این اعضا داشت و به نکات خوبی نیز اشاره شد تا اعضای جدید با فضای شورا بیشتر آشنا شوند.

وی افزود: در حال حاضر با توجه به اینکه هیأت رئیسه شورای پنجم سنی و موقت است، در همین راستا 6 کمیسیون نیز در شورای پنجم تشکیل شده است و جلسات مشترکی با کمیسیون‌های چهارم شهر تهران برگزار شد.

مسجد جامعی ادامه داد: این جلسات در راستای استفاده از ظرفیت ، تجربیات و انتقال اطلاعات شورای چهارم به شورای پنجم خواهد بود.

وی بیان داشت: ما به دنبال آن هستیم که هر 6 کمیسیون در شورای شهر پنجم، فعال شود.


print

rating
  نظرات