مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1398/7/30 15:21:47

به همت کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد؛
همایش تجلیل از کارشناسان ورزشی منتخب مناطق ٢٢ گانه شهرداری تهران
همایش تجلیل از کارشناسان ورزشی منتخب مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران به همت کمیته ورزش شورای اسلامی و به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی، صبح دوشنبه ٢٩ مهرماه در سالن همایش های ستاد توان افزایی سازمان های مردم نهاد شهر تهران برگزار شد.


به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، همایش تجلیل از کارشناسان ورزشی منتخب مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران به همت کمیته ورزش شورای اسلامی و به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی، صبح دوشنبه ٢٩ مهرماه در سالن همایش های ستاد توان افزایی سازمان های مردم نهاد شهر تهران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مدیران و کارشناسان ورزشی مناطق ٢٢ گانه و نواحی مختلف مناطق برگزار گردید، حجت نظری رییس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران، ضمن اشاره به اهمیت جایگاه ورزش در ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان، گفت: ما بهتر دانستیم که این بار به جای مدیران، میزبان کارشناسان ورزشی مناطق و نواحی باشیم تا بتوانیم با تجلیل و قدردانی از فعالیت های این عزیزان، به نحوی انگیزه را در بدنه اجرایی نیز تقویت کنیم.

وی افزود: هدف ما امروز از تقدیر کارشناسان ورزشی آن است که بگوییم، همواره به یاد تلاش و همت آنان در مناطق بوده و هستیم و می‌دانیم  همیشه در تمامی شرایط و سخت‌ترین روزها در عرصه ورزش فعالیت کرده اند و این هرگز از چشم ما به دور نبوده و نیست.

این عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه ظرفیت مدیریت شهری بسیار بیشتر از آن چیزی است که تا کنون بروز و ظهور داشته، اظهار کرد: امکانات موجود در مدیریت شهری باعث می‌شود تا مسئولیت کارشناسان در حوزه ورزش شهر تهران زیادتر باشد.


عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در پایان با بیان اینکه امیدواریم که تا پایان دوره پنجم شورای شهر اتفاقات خوبی را در حوزه ورزش شهر تهران رقم بزنیم، گفت: من اعتقاد دارم که اگر بتوانیم ورزش همگانی را توسعه بدهیم قطعا شهر پویاتر و بهتری خواهیم داشت و در این مهم  کارشناسان حوزه ورزش شهرداری تهران نقش بسیار مهم و کلیدی را ایفا می‌کنند.

محمدرضا ناظریانی دبیر کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران نیز در ادامه این همایش

ضمن اشاره به اینکه از دیدگاه کمیته ورزش، همه کارشناسان این حوزه، برتر هستند گفت: در ارتباط با تمامی مناطق بیشتر از بعد تعاملی استفاده کرده ایم تا بعد نظارتی.

ناظریانی ضمن ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد ٢ ساله این کمیته اظهار داشت: کمیته ورزش همیشه حامی حوزه ورزش شهروندی شهر تهران بوده و هست.

وی یکی از مهمترین اقدامات این کمیته را بررسی لایحه برنامه سوم توسعه شهر تهران دانست و افزود: توانستیم با حمایت کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا موارد ورزشی این لایحه را چشمگیر تر کنیم.

ناظریانی ادامه داد: با تلاش های مستمر در سال جاری، توانستیم بودجه ورزش شهروندی را  افزایش داده و برخی از زیرساختها را نیز ترمیم نمائیم. همچنین کدپروژه هایی در مناطق مختلف از جمله منطقه کم برخوردار ١٨ پیشنهاد نموده ایم.

دبیر کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران در پایان افزود: در آینده نیز از پتانسیل و ظرفیت کارشناسان مناطق و حتی مدیران محلات استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم بدینوسیله فاصله صف و ستاد را به حداقل برسانیم.print
rating
  نظرات