مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1398/7/14 10:21:47

الهام فخاری: 6-169
همکاری با سمن‌ها هنوز به صورت سلیقه‌ای و بخشی است
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران ضمن موافقت با یک فوریت نظامنامه مشارکت و تعامل تشکل‌های غیردولتی با مدیریت شهری گفت: متاسفانه همکاری ما با سمن‌ها هنوز به صورت سلیقه‌ای و بخشی است و این روند باید اصلاح شود .

 

 

 

 

 

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران الهام‌ فخاری در صد و شصت و نهمین جلسه علنی شورای شهر تهران و در جریان بررسی یک فوریت نظام نامه مشارکت و تعامل تشکل های غیر دولتی با مدیریت شهری گفت: ما هنوز نتوانسته ایم در زمینه‌های مختلف به صورت نظام مند و موثر از همکاری سازمان های مردم نهاد و تشکل های غیردولتی در برنامه‌های شهری استفاده کنیم. بنابراین به عقیده من این نظام‌نامه فوریت دارد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران افزود: این نظام نامه کمک می‌کند به جای همکاری های بخشی و سلیقه‌ای با سازمان‌های مردم نهاد، بتوانیم به صورت نظام‌مند و شفاف و به گونه‌ای قابل نظارت و با خروجی های مشخص با آنها کار کنیم. ضمن اینکه این کار مانعی برای مسائل بهداشتی و محیطی که خانم خداکرمی به آن اشاره داشتند، نیست.

فخاری ضمن انتقاد به سخنان محمدرضا جوادی یگانه هم گفت: مهم‌ترین و بزرگترین بخش مدنی شهر، شورایاری‌ها نیستند و آنها هم یکی از نهادهای مدنی شهری هستند و این دلیل نمی‌شود برای نظام‌نامه مشارکت و تعامل تشکل‌های غیردولتی با مدیریت شهری فوریت قائل نشویم.print
rating
  نظرات