مقالات

ایجاد شده توسط : kalanshahr در 1398/7/8 11:18:2

ترکیب اعضای مجمع سال سوم دوره پنجم
مجمع روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها سال سوم دوره پنجم

                                مجمع روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها سال سوم دوره پنجم شهریور98                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                رئیس شورای شهر تهران ومجمع روسا  محسن هاشمی رفسنجانی                                                                                                                                                                                                                                                                                        

                                دبیر مجمع روسا اباذر صرامی                                                                                                                                                                                              

                                                                                               

                                ردیف       نام شهر    رئیس شورا              ردیف       نام شهر    رئیس شورا                                                                                                             

                                                                                                                                               

                                1             اراک        محمد حسین فدائی   17           ساری       علیجان شمشیربند                                                                                                                                                                                                                                                   

                                2             اردبیل      علیرضا پوستی        18           سمنان      سید مسعود سیادتی                                                                                                                                                                                                                                                 

                                3             ارومیه     محمدرضا علیزاده   19           سنندج      جلال شریعتی                                                                                                                                                                                                                                                         

                                4             اصفهان   علیرضا نصر          20           شهرکرد   حیدر علیپور                                                                                                                                                                                                                                                           

                                5             اهواز       عبدالزهرا سنواتی    21           شیراز      سیدعبدالرزاق موسوی                                                                                                                                                                                                                                                            

                                6             ایلام         عبدالرضا پورخلیل  22           قزوین      حکمت الله داوودی                                                                                                                                                                                                                                                  

                                7             بجنورد     مهدی محمدی          23           قم             عبدالله جلالی                                                                                                                                                                                                                                                          

                                8             بندرعباس فاطمه جراره            24           کرمان      محمد فرشاد                                                                                                                                                                                                                                                            

                                9             بوشهر      ابوذر دهدار             25           کرمانشاه  غلامرضا امیری                                                                                                                                                                                                                                                                    

                                10           بیرجند ابراهیم تقی زاده          26           کرج         اکبر سلیم نژاد                                                                                                                                                                                                                                         

                                11           تبریز       شهرام دبیری           27           گرگان      حمیدرضا آقاملائی                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                12           تهران محسن هاشمی               28           مشهد        محمدرضا حیدری                                                                                                                                                                                                                                                  

                                13           خرم آباد   علی ماکنعلی            29           همدان      کامران گردان                                                                                                                                                                                                                                         

                                14           رشت اسماعیل حاجی پور       30           یاسوج      مسعود خوبانی                                                                                                                                                                                                                                        

                                15           زاهدان عبدالجلیل شهنوازی    31           یزد           غلامعلی سفید                                                                                                                                                                                                                                                         

                              
16        زنجان حمیدرضا حمیدی       **         ***        ******* 

 



print
rating
  نظرات