مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1398/3/21 10:37:37

دبیر کمیته ورزش شورای شهر تهران عنوان کرد:
برون سپاری ها راه حل مشکلات نیست
دبیر کمیته ورزش شورای شهر تهران گفت: بهتر است به جای برون سپاری مجموعه ها، از تجربیات مدیران درون سازمانی در راستای اداره مجموعه ها استفاده شود چرا که سازمان ورزش بابت تربیت مدیران هزینه های گزافی صرف نموده است.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محمدرضا ناظریانی دبیر کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران در نشست با برخی مدیران مجموعه های شهرداری ضمن اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت‌های درون سازمانی اظهار کرد: برون سپاری مجموعه های ورزشی شهرداری به پیمانکاران راه حل مشکلات موجود نیست و فقط صورت مسئله را پاک می‌کند.

ناظریانی در ادامه افزود: بهتر است به جای برون سپاری مجموعه ها، از تجربیات مدیران درون سازمانی در راستای اداره مجموعه ها استفاده شود چرا که سازمان ورزش بابت تربیت مدیران هزینه های گزافی صرف نموده است.

دبیر کمیته ورزش، استفاده بهینه و مطلوب از نیروی انسانی با حداکثر بهره وری را یکی از راههای حل مشکلات سازمان ورزش دانست و گفت: ظرفیت مدیریت و اداره مجموعه های ورزشی در بین نیروهای سازمان ورزش وجود دارد و باید ضمن شناسایی این ظرفیت، به آنها اعتماد نمود و با مدیریت صحیح، بهره وری را افزایش داد.

ناظریانی ضمن تأیید این مهم که برخی پیمانکاران مجموعه ها ممکن است تخصص های لازم جهت اداره مجموعه ها را نداشته باشند بیان کرد: نداشتن تخصص باعث افزایش هزینه های نگهداشت و فرسودگی هرچه بیشتر تجهیزات مجموعه ها می شود.

وی در ادامه، ایجاد فاصله زیاد بین مجموعه های ورزشی با بدنه شهرداری را از دیگر معایب برون سپاری دانست و افزود: در جهت ایجاد تعامل و ارتباط دو سویه، بهتر است به جای واگذاری مجموعه ها به پیمانکاران، به مدیران موجود اعتماد و از پتانسیل و ظرفیت آنان استفاده شود.print
rating
  نظرات