مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1397/11/23 9:33:9

محسن هاشمی با اشاره به حضور مردم در جشن چهل سالگی تاکید کرد: 1-123
پیام مردم به دشمنان مداخله گر، رویای فروپاشی انقلاب اسلامی تعبیر نشدنی است/ جفای افزونتری است با وجود این ملت شریف، شاهد قصور مسئولان در دهه پنجم انقلاب باشیم
  رییس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: مردم انتظار تحول در نظام خدمت رسانی و افزایش کارایی نظام جمهوری اسلامی را دارند و جفای افزونتری خواهد بود با وجود این ملت شریف، شاهد قصور مسئولان در دهه پنجم انقلاب باشیم.


به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران در ابتدای یکصدو بیست و سومین جلسه شورا با تبریک آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی حماسه روز گذشته مردم سرافراز ایران را نشانه افزایش قدرت ملی و تقویت وحدت و همدلی برشمرد و تاکید کرد:مردم نشان دادند که کاستی ها ونواقص عملکرد مسئولان، موجب تردید و سستی آنان در دفاع از انقلاب وایران اسلامی نمی شود.

 

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حماسه حضور مردم در آیین چهلمین سالگرد انقلاب، دو پیام مهم داشت، پیام نخست خطاب به دشمنان خارجی و دولتهای مداخله گر وبیگانه بود که با وجود این ملت، رویایی فروپاشی انقلاب اسلامی تعبیر نشدنی است و پیام دوم خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی و مدیران کشور بود که این مردم انتظار تحول در نظام خدمت رسانی و افزایش کارایی نظام جمهوری اسلامی را دارند و پیام شکوه همراه با شکوه مردم باید شنیده شود.

 

محسن هاشمی با اشاره به حضور و همراهی باشکوه مردم در جشن انقلاب گفت: جفای افزونتری خواهد بود که با وجود این ملت شریف و فداکار، بازهم شاهد قصور وتقصیر مسئولان در دهه پنجم انقلاب باشیم.

 

وی تاکید کرد: مدیریت شهری نیز بعنوان یکی از دستگاههای موثر در رضایتمندی شهروندان از این قاعده مستثنی نیست، افزایش اثربخشی و کارامدی مدیریت شهری، کاهش رانت و تبعیض و بهبود سطح خدمت رسانی مطالبات به حق مردم از ماست و بایست برای تحقق این مطالبات برنامه ریزی و توجه لازم را متمرکز کنیم.

 

رییس شورای اسلامی شهر تهران در پایان سخنانش ابراز امیدواری کرد تا در دهه پنجم انقلاب، لایق الطاف الهی و حمایت ملت ایران باشیم.print
rating
  نظرات