مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1397/11/8 15:23:2

در یکصد و بیستمین جلسه شورا بررسی می شود:
تعیین تکلیف عوارض وسایل نقلیه باری و اعطای تخفیف به عوارض طرح ترافیک
  موضوع تعیین تکلیف عوارض وسایل نقلیه باری و همچنین اعطای تخفیف به عوارض طرح ترافیک از موضوعاتی است که در جلسه آتی شورای شهر تهران مورد بررسی قرار می گیرد.

 


به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران  یکصدو بیستمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران فردا سه شنبه نهم بهمن ماه سال 1397 از ساعت 9 الی  11:30 در تالار شورای شهر تهران برگزار می شود.

 

بررسی اعتراض هیئت تطبیق مصوبات شورا به مصوبه معرفی 4 نفر از کارشناسان متخصص در امور فنی و شهرسازی نخستین دستور جلسه شورا است و پس از تصمیم گیری در خصوص این اعتراض با رای اعضای شورای شهر تهران مجمع شرکت واحد تشکیل شده و در خصوص تفویض بخشی از اختیارات این شرکت به شهردار تهران تصمیم گیری می شود.

پس از اتمام کار مجمع اعضای شورای شهر تهران وارد بررسی لایحه تعیین عوارض تردد شبانه وسایل نقلیه باری در محدوده کامیون ممنوع شهر تهران در سال 98 شده سپس لایحه اعطای تخفیف جهت بدهکاران عوارض تردد در محدوده های تردد ممنوع شهر تهران مورد بررسی قرار می گیرد.

بررسی لایحه «اساسنامه نمونه سازمان های وابسته به شهرداری تهران» و لایحه «اصلاحیه مصوبه تعیین حق بهره برداری غرف به تفکیک نوع کاربری در بازارهای میادین میوه و تره بار و فراورده های کشاورزی شهرداری تهران» دیگر دستور ات این جلسه هستند.

همچنین در این جلسه یک نماینده شورا برای حضور در کمیته سیاست گذاری تملک، مرمت و بهره برداری اماکن دارای قدمت تاریخی و هویت فرهنگی شهر تهران، یک نماینده تشکل های غیر دولتی در زمینه مسائل سالمندی جهت عضویت در ستاد شهر دوستدار سالمند و یک نماینده ستاد هماهنگی شورایاری های شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در ستاد شهر دوستدار سالمند  و دو نفر افراد مطلع و صاحب نظر جهت عضویت در مجمع عمومی شرکت راه آهن شهری انتخاب می شوند.

در نهایت در این جلسه در خصوص اعتراض 2 نفر از مالکان به رای کمیسیون ماده 7 شهرداری تهران اعلام نظر می شود.  print
rating
  نظرات