مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1397/10/15 9:59:12

در دستور کار شورا قرار دارد:
تعیین تعرفه های سال 98 اماکن ورزشی شهرداری تهران
  در یکصدو دوازدهمین جلسه شورای شهر تهران موضوع تعرفه های اصلاحی بهره برداری از اماکن ورزشی شهرداری تهران مورد بررسی قرار می گیرد.


به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، یکصدو دوازدهمین جلسه شورای شهر تهران، فردا یک شنبه شانزدهم دی ماه سال 1397 از ساعت 9 تا 11:30 در محل تالار شورای شهر تهران برگزار می شود.

 

بررسی اعتراض 3 پلاک ثبتی به رای کمیسیون ماده 7 و بررسی صورتجلسه کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران 4 دستور ابتدایی این جلسه را تشکیل می دهند.

 

اعضای شورای شهر تهران در ادامه جلسه پیرامون لایحه «تعریفه های اصلاحی بهره برداری از اماکن ورزشی متعلق به شهرداری تهران و سازمان های تابعه آن» وارد شور شده و پس از آن طرح «الزام شهرداری به ارائه لایحه جامع مشارکت و سرمایه گذاری شهر تهران» را بررسی می کنند.

 

لایحه طراحی، پایش و اجرای نماهای شهر تهران، لایحه اصلاحیه مصوبه تعیین حق بهره برداری غرف به تفکیک نوع کاربری در بازارهای میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری تهران، انتخاب نماینده شورا در کمیته سیاست گذاری تملک، بهره برداری  از اماکن تاریخی و فرهنگی شهر تهران، انتخاب نماینده شورا در تشکل های غیر دولتی در زمینه مسائل سالمندی جهت عضویت در ستاد شهر دوستدار سالمند دیگر دستورات این جلسه شورای شهر تهران هستند و پس از آن اعتراض 3 پلاک ثبتی به رای کمیسیون ماده 7 شهرداری تهران مورد تصمیم گیری قرار می گیرد.

 

در نهایت در این جلسه نماینده ستاد شورایاری برای عضویت در شهر دوستدار سالمند انتخاب می شود.print
rating
  نظرات