مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1397/9/16 15:14:27

همزمان با بازدید صدر اعظم نوری صورت گرفت:
آزاد‌سازی 50 هکتار عرصه شهری در منطقه 18
رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورا با حضور در منطقه 18 شهرداری تهران گفت:  یکی از این معضلات،محدوده تقی‌آباد،اراضي ٥٠ هكتاري است كه طي ٣٠ سال تبديل به لكه آلوده در جنوب غرب تهران شده بود. امروز با شجاعت، قدرت ریسک‌پذیری و اقتدار شهردار منطقه ۱۸ ، دادستاني و نیروی انتظامی از وجود کارگاه‌های غیرمجاز زباله خشك پاک شد .


 

 

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران به نقل از شهر نوشت صبح پنج‌شنبه، 15آذرماه، زهرا صدراعظم نوری،رییس کمیسیون سلامت،محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران به همراه رییس پلیس تهران بزرگ، معاون خدمات شهري، سرپرست معاونت شهرسازی شهرداری تهران، رییس محیط‌زیست شهر تهران و شهردار منطقه ۱۸از محله تقی‌آباد که به همت شهرداری منطقه و حمايت هاي دادستاني و همكاري نیروی انتظامی از کارگاه‌های غیرمجاز پسماند پاک شده است، بازدید کردند.

 

 

نوری در نشستی که درارتباط با این موضوع برگزار شد با اشاره به اینکه در حال حاضر با وجود مشکلات فراوانی که وجود دارد اما وضعیت شهر تهران در حال بهبود است،گفت:با تدبیر،هماهنگی و همراهی دستگاه‌های مختلف این معضلات در حال رفع و ساماندهی است. یکی از این معضلات،محدوده تقی‌آباد،اراضي ٥٠ هكتاري است كه طي ٣٠ سال تبديل به لكه آلوده در جنوب غرب تهران شده بود. امروز با شجاعت، قدرت ریسک‌پذیری و اقتدار شهردار منطقه ۱۸، دادستاني و نیروی انتظامی از وجود کارگاه‌های غیرمجاز زباله خشك پاک شد.

وی ادامه داد:به عنوان نماینده مردم و عضوی از جامعه مدیریت شهری از تک تک کسانی که در به ثمر نشستن این اقدام نقش داشتند؛ تشکر میکنم؛ از آقای حسن‌زاده، معاون دادستان محترم تهران که در همکاری‌ با شهرداري منطقه گره از کار مدیریت شهری باز كردند، از نیروی انتظامی و سردار رحیمی که همیشه همکاریهاي خوبی با شهرداری تهران دارند و مقتدرانه حمایت مي كنند.

عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: این اقدام در نوع خود بسيار ارزشمند است. در طول ٧٠ روز،١٠٨ دستگاه خودرو ، متوقف و تمام محوطه بدون درگیری، ضرب و شتم پاكسازي و مدیریت شد و شرایطی فراهم آمد که شهروندان نیز از این اقدام رضایت داشتند.

او در پایان اظهار کرد:وقتی ویژگی‌های تهران بر اساس شاخص های توسعه سنجيده و بررسي می‌شود، برخي شاخص ها از استاندارد پايين تر است و شهر تهران برخلاف تصور همگان شهر برخورداری نیست، پايتخت ايران نیازمند کمک و همراهی همه ارگان‌ها است. از اين جهت از نمايندگان مجلس، دولت، فرماندار و استاندار تهران می‌خواهم که به کمک تهران بيايند.print
rating
  نظرات