مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1397/9/13 13:39:16

علی اعطا خبر داد:
شورای شهر پیگیر تعیین زمان برگزاری انتخابات شورایاری ها است
  سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به پیگیری شورای شهر به منظور برگزاری انتخابات شورایاری‌ محلات تهران گفت: اخیرا ریاست شورا نامه‌ دیگری در رابطه با برگزاری انتخابات شورایاری ها برای وزیر محترم کشور ارسال کرده است .


به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران علی اعطا سخنگوی شورا با اشاره به پیگیری‌های مستمر شورای شهر تهران به منظور اعلام زمان برگزاری انتخابات شورایاری‌ها اظهار کرد: شورای شهر تهران در شهریور ماه امسال نامه‌ای را به منظور تعیین زمان برگزاری انتخابات به وزیر محترم کشور ارسال کرد.

وی ادامه داد: شورای شهر در این نامه خواسته بود تا انتخابات شورایاری‌ها براساس روند گذشته تا پایان سال جاری توسط فرمانداری تهران و با پشتیبانی و همکاری شهرداری و نظارت شورای شهر تهران برگزار شود.

سخنگوی شورای شهر تهران تصریح کرد: تا جایی که ما مطلع شدیم، به دنبال این نامه‌ وزیر کشور دستور داد تا استاندار پیگیر تعیین زمان برگزاری انتخابات شود؛ اما در این رابطه هیچگونه اطلاع رسمی به شورای شهر تهران اعلام نشده است.

اعطا با اشاره به نامه ای که اخیرا شورای شهر تهران برای این موضوع به وزیر محترم کشور ارسال کرده است، گفت: در مکاتبه اخیر با وزیر محترم کشور، درخواست شده است تا در رابطه با برگزاری انتخابات شورایاری‌ ها، نتیجه رسما به شورا ابلاغ شود.print
rating
  نظرات