مقالات

ایجاد شده توسط : kalanshahr در 1397/9/13 13:37:16

عملکرد و روز فرهنگی،
اباذر صرامی : بر تقویت ساختار ادارات کل اداری و اجرایی شوراهای اسلامی در راستای تحقق اهداف اشاره نموده و همچنین بر ضرورت نامگذاری و لحاظ روز فرهنگی کلانشهرها و شهرهای مراکز استان در مناسبت های تقویم از سوی نهاد شورای فرهنگ عمومی کشور تاکید نمودند.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور ببن الملل شورای اسلامی شهر تهران اباذر صرامی دبیر مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها از انتشار دو گزارش عملکرد یکساله شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها و روز و هفته فرهنگی کلانشهرها و شهرهای مراکز استانها از سوی دبیرخانه مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها خبر دادند .

ایشان بر تقویت ساختار ادارات کل اداری و اجرایی شوراهای اسلامی کلانشهرها و شهرهای مراکز استان در راستای تسهیل و تسریع امور شوراهای اسلامی در تعامل با مردم و سایر نهادهای اجرائی تاکید نمودند.

صرامی ضمن اشاره به گزارش اخیر دبیرخانه مجمع مشورتی در خصوص روز و هفته فرهنگی کلانشهرها و شهرهای مراکز استانها ضمن تاکید بر تقویت و لحاظ این موضوع از سوی سایر کلانشهرها و شهرهای مراکز استانها که تاکنون اقدام‌ننموده اند. اشاره داشتند نامگذاری و لحاظ روز فرهنگی کلیه کلانشهرها و شهرهای مراکز استان در مناسبت های تقویم سالنمای کشور بعنوان نماد تاریخ  تمدن و فرهنگ ایران اسلامی از سوی نهاد شورای فرهنگ عمومی کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید نمودند.

برای دریافت چکیده عملکرد کلیک.pdf کنید.

برای دریافت چکیده روز فرهنگی .کلیک.pdf کنید.print
rating
  نظرات