مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1397/9/12 10:41:20

در یکصد و پنجمین جلسه شورا بررسی می شود:
الزام شهرداری تهران به ایجاد سامانه اطلاعاتی فضای سبز و کاهش حوزه های معاونت و حذف پست قائم مقام/ لینک ضمائم
در یکصد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران طرح الزام شهرداری تهران به ادغام و کاهش حوزه های معاونت شهرداری از 9 سطح به حداکثر 6 سطح سازمانی و حذف پست های قائم مقام و یا جانشین و مشاور در کلیه واحد های ستادی، مناطق، سازمان ها و شرکت های تابعه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران یکصد و پنجمین جلسه شورا  با نطق پیش از دستور بشیر نظری آغاز خواهد شد.

ادامه بررسی لایحه اصلاحیه مصوبه اصلاحیه اخذ عوارض حفظ و گسترش فضای سبز شهر تهران و نیز بررسی یک فوریت الزام شهرداری تهران به ایجاد سامانه اطلاعاتی فضای سبز شهر تهران  از جمله مواردی است که در دستور جلسه یکصد و پنجم شورا قرار خواهد گرفت.

بررسی طرح الزام شهرداری تهران به ادغام و کاهش حوزه های معاونت شهرداری از 9 سطح به حداکثر 6 سطح سازمانی و حذف پست های قائم مقام و یا جانشین و مشاور در کلیه واحد های ستادی، مناطق، سازمان ها و شرکت های تابعه نیز از دیگر دستور های مهم جلسه یکصد و پنجم خواهد بود.

برگزاری مجمع عمومی عادی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه به منظور انتخاب بازرس اصلی و علی البدل و نیز انتخاب نماینده شورا جهت عضویت در کمیسیون بدوی رسیدگی به کفالت نظام وظیفه از دیگر دستور های این جلسه خواهد بود.

بررسی پلاک ثبتی های کمیسیون باغات نیز از دستور های این جلسه خواهد بود.

 لینک تصاویر: http://shora.tehran.ir/default.aspx?tabid=1114&ArticleId=14338

 print
rating
  نظرات