مقالات

ایجاد شده توسط : shahvari-m در 1397/9/8 11:51:23

اباذر صرامی خبر داد؛
هیات رییسه کمیسیون های مجمع مشورتی کلان شهر ها و مراکز استان ها انتخاب شدند
دبیر مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلان شهر ها و مراکز استان ها ضمن اعلام این خبر گفت: در شصت و دومین نشست مجمع مشورتی ترکیب هیات رییسه کمیسیون های تخصصی تغییر کرد و هیات رییسه جدید انتخاب شدند.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران در شصت و دومین نشست مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان ها برگزاری جلسات کمیسیون های 4 گانه و تخصصی در دستور کار قرار گرفت.
دبیر مجمع مشورتی در ادامه گفت: بررسی فرصت و چالش های پیش رو در حوزه های تخصصی از جمله موارد مطرح شده در کمیسیون های تخصصی بوده است.
وی افزود: انتخاب هیات رییسه جدید (رییس، نایب رییس و منشی ) کمیسیون های تخصصی نیز از جمله موارد مطرح شده در این جلسات بود که بر این اساس هیات رییسه جدید انتخاب شدند.
صرامی در ادامه با اشاره به ترکیب هیات رییسه جدید کمیسیون های تخصصی گفت: بر اساس رای اعضا کمیسیون ها در کمیسیون خدمات شهری و حمل و نقل  شکور اکبر نژاد (رییس شورای شهر تبریز) به عنوان رییس ،  کامران گردان (رییس شورای شهر همدان ) به عنوان نایب رییس و  فیصل دانش (رییس شورای شهر بندر عباس) به عنوان منشی این کمیسیون انتخاب شدند.
وی در ادامه اظهار داشت: در کمیسیون حقوقی و اقتصادی نیز که بررسی صلاحیت ورود دیوان عدالت اداری به مصوبات شورا را در دستور کار داشت با رای اعضای کمیسیون  فتح الله معین(رییس شورای شهر اصفهان ) به عنوان رییس،   علی اصغر یوسفی (رییس شورای شهر گرگان) به عنوان نایب رییس و   علوی (رییس شورای شهر رشت) به عنوان منشی این کمیسیون برگزیده شدند.
صرامی همچنین اضافه کرد: در کمیسیون فرهنگی و شهر هوشمند نیز  عبدالله جلالی(رییس شورای شهر قم) به عنوان رییس،   ابوذر دهدار (رییس شورای شهر بوشهر) به عنوان نایب رییس و رضوان سلماسی (رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر همدان) به عنوان منشی از سوی اعضای کمیسیون انتخاب شدند.
دبیر مجمع مشورتی روسای شوراهای کلان شهر ها و مراکز استان ها در ادامه افزود: با رای اعضای کمیسیون عمران و شهر سازی نیز  اسماعیل دویران (رییس شورای شهر زنجان) به عنوان رییس،   حکمت الله داوودی (رییس شورای شهر قزوین ) به عنوان نایب رییس و منشی انتخاب شدند.
گفتنی است شصت و دومین مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلان شهر ها و مراکز استان ها در شهر همدان برگزار می شود.


print

rating
  نظرات