مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1397/8/15 11:48:29

الهام فخاری تذکر داد: 5-98
شهردار تهران در رابطه با تغییر وضعیت استخدامی افراد مامور به خدمت برای شهرداری توضیح دهند
رییس کمیته اجتماعی در تذکری خواستار توضیح شهردار تهران در رابطه با تلاش برای تغییر وضعیت استخدامی تعدادی از افراد مامور به خدمت برای شهرداری شد .


به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران الهام فخاری در جریان نود و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود  گفت: در شرایط نقل و انتقال شهردار تهران اخباری مبنی بر تلاش برای تغییر وضعیت استخدامی تعدادی از افراد مامور به خدمت شهرداری به وضعیت مستخدم شهرداری شنیده می‌شود.

 

وی ادامه داد: به خصوص در شرایط نقل و انتقال شهردار که شرایط مهمی است، تقاضا می‌کنم ریاست محترم شورا موضوع را با حساسیت بیشتری پیگیری کنند و شهردار محترم نیز در خصوص این موارد توضیح دهند.

 

 

رییس کمیته اجتماعی شورا در ادامه با اشاره به تصویب قانون منع به کار گیری بازنشستگان و به نتیجه نرسیدن استفساریه مستثنی شدن شهردار تهران، گفت: افشانی باید تا ۲۴ آبان بهشت را ترک کند. همچنین گفتنی است صبح امروز اعضا پنج کاندیدا را از میان اسامی مطرح شده انتخاب کردند. بر این اساس آخوندی، انصاری، تقوی‌نژاد، حناچی و کشت‌پور پنج کاندیدای تصدی شهرداری تهران هستند و در جلسات  آتی از میان این افراد، انتخاب خواهد شد print
rating
  نظرات