مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1397/6/19 13:7:11

با حضور اعضای شورای شهر تهران
تونل آرش بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی به بهره برداری رسید
با حضور رئیس و اعضای شورای شهر تهران تونل آرش بزرگ راه آیت الله هاشمی رفسنجانی و چهار پروژه عمرانی دیگر به بهره برداری رسید.

 

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای شهر تهران، صبح امروز دو شنبه 19 شهریور ماه سال 97 تونل آرش بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و چهار پروژه عمرانی دیگر در شهر تهران با حضور اعضای شورای شهر تهران به بهره برداری رسید.

 

محسن هاشمی رفسنجانی در آئین افتتاح ضمن قدردانی از شهردار تهران بابت به مرحله افتتاح رساندن این پروژه ها گفت: جای تشکر دارد که شهردار تهران تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه های عمرانی اولویت دار شهر انجام می دهد.

 

وی در ادامه به موضوع اختصاص بودجه وزارت نفت برای کاهش آلودگی هوای شهر تهران اشاره و تصریح کرد: اینگونه مسائل نیاز به تفاهم نامه دارد که با پیگیری های انجام شده تفاهم نامه تهیه شده و به امضای طرفین رسید.

 

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: البته نکته این است که باید اقدامات بر اساس تفاهم نامه صورت گیرد از این روی وزارت نفت خواستار راستی آزمایی در خصوص انجام پروژه ها و میزان تحقق کاهش مصرف سوخت در قبال بهره برداری از این پروژه ها است.

 

هاشمی رفسنجانی تاکید کرد: از شهردار تهران می خواهیم تا اقدامات لازم برای برگزاری جلساتی با وزارت نفت برای اجرایی شدن این تفاهم نامه را برگزار کند و البته اینگونه روابط با سایر دستگاهها را فعال تر کند.

 

گفتنی است در این مراسم که علاوه بر رئیس شورای شهر تهران، رئیس و اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری ، رئیس و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران حضور داشتند چهارمین تونل فنی جهان به طول 1445 متر به بهره برداری رسید تا منطقه 3 شهرداری تهران از بن بست ترافیکی خارج شود.

خبر مرتبط

http://shora.tehran.ir/default.aspx?tabid=1114&ArticleId=12067

 print
rating
  نظرات