مقالات

ایجاد شده توسط : teimouri-b در 1397/5/17 10:20:51


پیام تبریک زهرا صدراعظم نوری به مناسبت روز خبرنگار
رييس كميسيون سلامت، محيط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران روز خبرنگار راتبریک گفت.


به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شوری اسلامی شهر تهران زهرا صدر اعظم نوری رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورا در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام تبریک زهرا صدراعظم نوری به شرح زیر است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

در جهان پر شتاب امروز که اخبار تحولات و رویداد‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن نشر می‌یابد، سرعت و دقت نظر عنصری تعیین کننده در عرصه خبر محسوب می‌شود. از سوی دیگر گسترش شبکه‌های اجتماعی و افزایش چشمگیر شمار کاربران و شهروندان از این ابزار، سبب ارتقاء سطح آگاهی و نیز اعتماد مردم به خبرسازان شده است. از این رو رعایت اخلاق حرفه‌ای رسانه‌ای و پای بندی به اصل صداقت در انتشار اخبار، عاملی تعیین کننده و تمیز دهنده خبر موثق از خبر ناموثق به شمار می‌رود.

 

اکنون قدرت رسانه از مظاهر قدرت نرم در روابط با مسوولان شمرده می‌شود و از اين منظر شوراي اسلامي شهر تهران همواره از خدمات ارزنده اين عزيزان بهره مند شده است.

 

با گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدای رسانه و قلم، فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و سختکوشان عرصه اطلاع رسانی صمیمانه تبریک می‌گویم و ضمن آرزوي موفقيت روز افزون براي جامعه خبرنگاري،اميدوارم در فضايي سالم و آزاد و با نگاهي حرفه‌اي همكاريمان با اين عزيزان گسترده و كيفي‌تر شود.print
rating
  نظرات