مقالات

ایجاد شده توسط : ghazi-a در 1397/2/17 11:37:45

حسینی میلانی: 7-61
رویکرد کلان شما کاملا اصلاح‌طلبانه است/ برنامه محمود حسینی پارادیم‌های موجود در سطح مدیریت شهری را به چالش می‌کشد
رییس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران خطاب به محمود حسینی کاندیدای شهرداری تهران اظهار داشت: در برنامه ارائه‌شده بسیاری از گفتمان‌ها و پارادیم‌های موجود در سطح مدیریت شهری کنونی را به چالش می‌کشد.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران سید آرش حسینی میلانی در شصت و یکمین نشست شورای شهر تهران و پس از استماع برنامه‌های سید محمود حسینی، با تقدیر از برنامه ارائه شده از سوی وی گفت: در مجال زمانی اختصاص داده شده به افراد، چندان نمی‌توان انتظار ورود به برنامه‌های عملیاتی را از سوی کاندیداهای تصدی شهرداری تهران داشت و منطقی نیست که از نامزدها انتظار ارائه عدد و رقم داشته باشیم.


وی با بیان اینکه رویکرد شما در برنامه ارائه‌شده بسیاری از گفتمان‌ها و پارادیم‌های موجود در سطح مدیریت شهری کنونی را به چالش می‌کشد، اظهار داشت: هم‌اکنون ائتلاف‌هایی در سطح شهر در میان بخش‌های مختلف گروه‌های اجتماعی، پیمانکاری شهری و اقتصاد شهری شکل گرفته است. حکمرانی شهری نیز در سه بخش شامل بخش‌های حاکمیتی، جامعه مدنی و بازار و اقتصاد شهری متمرکز است. برای عبور از وضعیت فعلی - که مبتنی بر اقتصاد سازه‌ای و ساخت و ساز است – به درامدهای پایدار با چالش‌هایی روبه‌رو هستیم. برای عبور از این وضعیت چه راهکاری را در پیش خواهید گرفت؟

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران ادامه داد: آیا شما می‌خواهید ساخت و ساز را تعطیل کنید؟ برای عبور از مرحله گذار چه برنامه‌ای دارید؟ البته این موضوعی است که شورای پنجم نیز با آن درگیر بوده و با آن مواجه است.

حسینی میلانی با اشاره به تجارت حسینی در استان‌های سیستان و بلوچستان و اصفهان تصریح کرد: با توجه به تجاربی که در استان‌های سیستان و بلوچستان و اصفهان داشته‌اید، به کدام یک از تجارت‌تان تکیه می‌کنید؟ سرمایه اجتماعی و امنیت برای بخش خصوصی برای انجام فعالیت در حوزه مدیریت شهری، زیرساختی است. رویکرد شما در رابطه با این مقولات چیست؟‌

print
rating
  نظرات