مقالات

ایجاد شده توسط : ghazi-a در 1397/2/17 10:21:53

شهربانو امانی در نقد و بررسی برنامه های سید محمود حسینی: 3-61
سهم زنان در کابینه شما چقدر است/ مشارکت مردم را چگونه محقق می کنید
عضو شورا ی اسلامی شهر تهران گفت : تا کنون نامزدهای تصدی شهرداری برنامه ای در جهت ذخیره آب و نحوه آبیاری فضای سبز ارایه ندادند.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورا یاسلامی شهر تهران شهر بانو امانی در شصت و یکمین جلسه شورا و پس از ارایه برنامه سید محود حسینی گفت : در ابتدا لازم می دانم از رسانه ملی تشکر می کنم در پوشش لحظه به لحظه روند انتخاب شهردار .

امانی در ادامه خطاب به حسینی گفت : اقای حسینی به خانه مردم تهران خوش آمدید. شما وقتی استاندار آقای خاتمی بودید اجرای برنامه تان داشتید و امرزو برنامه های ارایئه شده بر پایه همان برنامه های قبل بود.

وی ادامه داد :شما گفتید ریل مدیریت سنتی باید عوض شود برداشتم این است که می خواهید باز آفرینی امید را به وجود آورید .اما آقای حسینی شما به خوبی می دانید که نه دوره استانداری شما است و نه دوره نمایندگی من و لذا وقتی صحبت از مشارکت مردم می کنید باید چگونگی آن را بیان کنید . مشارکت پذیری مردم در طی سالیان گذشته کاهش یافته است.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا در ادامه افزود : ما نمی توانیم دستور دهیم محله ایجاد کنیم. در ارتباط با فضای سبز و آب کلیاتی گفتید ولی به جزییاتی که در مورد ذخیره و صرفه جویی آب باشد اشاره ای نداشتید. البته هیچ کدام از نامزدها به آن اشاره نکردند.

امانی افزود : در کابینته تان تعامل میان بخشی و درون سازمانی چگونه خواهد بود و چند درصد کابینه شما از زنان خواهد بود.


print

rating
  نظرات